Четвер, 28.03.2024, 15.13
ІКТ навчання
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Как забыть парня - Форум Реєстрація Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Спілкування » Спілкування на різні теми » Как забыть парня (Если любиш человека а он не отвечает взаимностю.)
Как забыть парня
ТерезаДата: Четвер, 17.04.2008, 11.39 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Девушка очень долго любила и любит парня, с которым были длительные отношения. Раставшись с ним, она его не может забыть. Что для этого надо сделать?
Ничего не получаеться.



Ха-Ха!!!
 
ПташеняДата: Субота, 19.04.2008, 09.05 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий спосіб - знайти нового хлопця. В даному випадку потрібно в старого знайти негативне, а в нового з цього приводу, повинне бути позитивне. Ось і вся порада. Але якщо тут присутня любов, то ця порада не спрацює, тому, що любов зла, полюбиш і козла.
 
МурчиняткоДата: Середа, 23.04.2008, 13.52 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Тереза, скажу тобі із власного життєвого досвіду, (незважаючи на те, що він досить невеликий). Але якщо ти по справжньому його кохала, то не надійся що скоро забудеш! Я майже півроку назад розійшлась із хлопцем, а в душі всеодно щось тримає. Хоч признатись в цьому трішки тяжко, а куди ж подінешся від правди. Спілкуємось з ним досить рідко, але душа тривожиться кожен раз, як перший.......................... Просто відпусти! Живи далі, адже на цьому життя не зупиняється. Можливо він перший, але не останній!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
iskrinaДата: Четвер, 24.04.2008, 09.17 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Головне не ідеалізувати людину. Постарайтесь знайти в ньому щось негативне і пізніше буде навіть смішно із своїх колишніх почуттів.

Без боротьби немає перемоги!
 
ЛилияДата: Четвер, 15.05.2008, 21.43 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Тереза я тебе дуже розумію, але життя продовжується і потрібно жити!!!!
 
ВеснаДата: Понеділок, 19.05.2008, 09.50 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкраще - це переконати себе, що це не серйозно, що він не гідний тебе, а ти - найкраща на світі. Мені це допомагає. Однак іноді це зробити досить важко.

Life is good!!!!
 
ТрояндочкаДата: Понеділок, 19.05.2008, 11.58 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкраще буде для тебе якщо ти його забудеш. Він тебе не любить? От хай і йде, він тебе не достоїн. НЕ МУЧАЙ СЕБЕ!
 
telkДата: Понеділок, 22.09.2008, 16.19 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Заставь его поревновать biggrin Переспи с другим

aaaaa
 
РибкаДата: Вівторок, 23.09.2008, 15.21 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я тебе прекрасно розумію бо сама була в такій ситуаці Я розумію що це дуже важко і щось порадити тобі не в моіх силах і тобі мабуть прийдеться самій вирішувати як бути далі . Але ти знаєш життя на цьому не закінчується . Просто перестань про це думати ти скажеш не можу але прийдеться. Ти знаєш вони мабуть не варті того що ми від них так багато страждаємо. І я вірю що в тебе все буде добре на любовному фронті, чого й собі бажаю.
Так що дерзай і не вешай нос smile smile smile
 
ЯнінаДата: Середа, 24.09.2008, 15.31 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Тяжко, хочеться плакати, відрікаєшся від друзів, живеш своїми мріями і в кінці просто замикаєшся в собі. Та чи варто те того? Життя продовжується, розважайся на всю катушку, покажи яка супер і сексі і він сам впаде до твоїх ніг smile
 
ШнурочьокДата: Середа, 24.09.2008, 15.41 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Просто треба переключитись на щось інше.наприклад більше спілкуватись з друзями знайти собі захопленн.Хоча боліти не перестане та буде трохи легше.як відомо час лікує.А там дивись може новий зявиться.Головне ніколи не показувати свого болю.Потрібно грати ніби тобі на нього якось.Хай і він постраждає.
 
JasterminaДата: Середа, 01.10.2008, 13.33 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
На свете есть конец всему:
Любви, слезам, страданию.
Но нет конца лишь одному -
ВОСПОМИНАНИЮ!
Забути ті його не зможеш. Завжди буде щось про ньго нагадувати. Шукай хорошу людину, яка буде з тобою поруч і БУДЬ ЩАСЛИВА!
 
iskrinaДата: П'ятниця, 03.10.2008, 22.38 | Повідомлення # 13
Підполковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (telk)
Заставь его поревновать Переспи с другим

І розкажи про це йому biggrin biggrin biggrin wink


Без боротьби немає перемоги!
 
Форум » Спілкування » Спілкування на різні теми » Как забыть парня (Если любиш человека а он не отвечает взаимностю.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright Стеценко В.П. © 2024