П'ятниця, 29.03.2024, 11.31
ІКТ навчання
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Бокс - Форум Реєстрація Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Спілкування » Спорт » Бокс (Все про бокс)
Бокс
kabanovmДата: Вівторок, 11.03.2008, 15.18 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Бокс – це спорт, в якому спортсмени проявляють швидкість, витривалість, силові якості. Всі спортсмени беруть участь в спеціальному обладнанні (боксери, перчатки, капи та інше обладнання), та у своїй ваговій категорії. Цей вид спорту займає 9 місце з травматизму, а футбол – 5. В наш час бокс популярний на всій планеті. Щоб досягнути бажаних результатів, потрібно наполегливо тренуватися. Якщо Ви бажаєте дізнатися більш детальніше, запитуйте в приватній пошті. cool

Повідомлення відредагував kabanovm - Вівторок, 11.03.2008, 15.21
 
galanetДата: Вівторок, 11.03.2008, 18.53 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
А чому зразу в приватній пошті? Навіщо тоді форум?
Давайте обговорювати всі питання про бокс саме в цій темі.
kabanovm, я так розумію Ви цікавитесь боксом і, можливо, навіть ним професійно займаєтесь? Розкажіть нам, чому Ви обрали саме бокс, а наприклад, не інший вид спорту? Через те, що він популярний? Чи саме тут Ви можете проявити свою швидкість та силові якості? А також цікаво, де ви займаєтесь боксом? biggrin
 
ЄгорДата: Четвер, 13.03.2008, 09.06 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Бокс-це спорт у якому безжалісно бють морди один одному. А як Ви гадаєте? biggrin
 
ВадяДата: Четвер, 13.03.2008, 09.14 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я згодний, - бокс це сила. Боксом займаються дуже багато людей. Я сам займаюся боксом і мені дуже подобається цей вид спорту.
 
ДоцяДата: Четвер, 13.03.2008, 09.17 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я цікавлюсь боксом. А хто скаже:
Які змагання проводять і де? Скільки потрібно займатись, цим видом спорту, щоб здобути звання майстра спорту? Що з ліків вважають допінгом?
 
kabanovmДата: Вівторок, 18.03.2008, 13.57 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (galanet)
Ви цікавитесь боксом і, можливо, навіть ним професійно займаєтесь? Розкажіть нам, чому Ви обрали саме бокс, а наприклад, не інший вид спорту? Через те, що він популярний? Чи саме тут Ви можете проявити свою швидкість та силові якості? А також цікаво, де ви займаєтесь боксом?

Так, звісно, я займаюсь боксом, але не професійно, а любитильським боксом. Боксом я займаюсь 8-й рік і досягнення незначні, але успішні. Чемпіон обл., срібний призер України, та багато інших. Коли я прийшов у спорткомплекс, то вибирав собі спорт до душі. Була можливість вибрати інший спорт, але все-таки бокс припав до душі. В цьому спорті проявляються не тільки силові якості, а й спритнісь, гнучкість, кмітливість та багато іншого. Я займаюсь боксом в м. Умані. Чарівне місто, в якому можна і побігати зранку в дендропарку "Софіївка" smile

Додано (18.03.2008, 13.36)
---------------------------------------------

Quote (Єгор)
Бокс-це спорт у якому безжалісно бють морди один одному. А як Ви гадаєте?

Бокс - це спорт в якому потрібно не тільки бити морди, а й думати. В цьому спорті розвиваються такі якості як кмітливість, спритність, гнучкість та багато іншого. В цьому спорті не набивають морди безжалісно. Тут є повага до противника, жалість незначна. smile

Додано (18.03.2008, 13.41)
---------------------------------------------

Quote (Вадя)
Я згодний, - бокс це сила. Боксом займаються дуже багато людей. Я сам займаюся боксом і мені дуже подобається цей вид спорту.

Мені дуже приємно, що до мене звернулася людина, яка теж займається спортом. Де ти займаєшся, які твої досягнення, скільки років? smile

Додано (18.03.2008, 13.57)
---------------------------------------------

Quote (Доця)
Я цікавлюсь боксом. А хто скаже:
Які змагання проводять і де? Скільки потрібно займатись, цим видом спорту, щоб здобути звання майстра спорту? Що з ліків вважають допінгом?

Змагання проводять різного виду, н. районні, обласні, чемпіонат України, міжнародні, майстерські та інші. Змагання проводять в містах, де є боксерські клуби. Щоб здобути звання майстра спорту, я навіть і незнаюяк. Їздять на майстерські турніри і там виборюють певні результати. Але це не так просто. Я займаюся 8-й рік і здобув звання кандидата в майстри спорту, але мені потрібно його ще захистити. Про допінги я навіть не знаю. Я вживаю лише раціональну їжу, без консервантів. smile
 
vitalikmДата: Середа, 21.05.2008, 11.51 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
із скількох років потрібно починати тренуватись.
 
iskrinaДата: Четвер, 22.05.2008, 20.39 | Повідомлення # 8
Підполковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна починати з першого дня життя biggrin biggrin biggrin

Без боротьби немає перемоги!
 
БоксерДата: Середа, 18.06.2008, 10.39 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я займаюсь боксом , але непрофесійно. Полюбляю переглядати бої українських боксерів .
 
рой_джонсДата: Четвер, 19.02.2009, 09.14 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Для доці-мс можна виконати на майстерських турнірах або на чемп.УКР. biggrin бокс не для слабих духом

Додано (19.02.2009, 09.14)
---------------------------------------------
klhuihiuujhno cry

 
artemcoДата: Середа, 04.03.2009, 15.04 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю,що бокс це серйозний вид спорту.
 
ДяченкоДата: Середа, 04.03.2009, 15.18 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Скільки годин потрібно тренуватися на день?
 
Форум » Спілкування » Спорт » Бокс (Все про бокс)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright Стеценко В.П. © 2024